Görsellerin telif hakları saklıdır ve onları indirme izniniz yoktur. İndiren, izinsiz kullanan kişiler yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Close
En son neler yazdım?

Namaz sancıma ilaç, yanık yerime merhem. Onsuz ebedi hayat benim olsa istemem..

Staj Deneyimleri

/ 17 Nisan 2021

2015 / 4A ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİ SAN. A.Ş. (20 İş günü) Stajyer Elektrik-Elektronik Mühendisi / Staj süresince Eplan programında projelerin çizimlerinin incelenip gerekli düzenlemelerinin yapılması. Ayrıca 35kV, 110kV ve 220kV‘luk panoların çizimi ve üretimi yapılıp, son testleri de yapıldıktan sonra son kullanıcıya teslim edilmesi.


2009 / KONTV TELEVİZYON YAYINCILIĞI A.Ş. (30 İş günü) Stajyer Elektronik Haberleşme Teknikeri / Kullanılmakta olan kamera ve uyduların gerekli bakım ve onarımlarının yapılması. Uyduların bulunması ve frekanslarının ayarlanabilmesi için Spektrum cihazının kullanımının öğrenilmesi. Gerekli olduğunda canlı yayın için gerekli hazırlıkların yapılması ve yayının sorunsuz bir şekilde sağlanması.


2008 / BAŞARI TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş. (30 İş günü) Stajyer Elektronik Haberleşme Teknikeri / Samsung marka cep telefonların gerekli mekanik, elektronik ve yazılımsal bakım ve onarımlarının yapılması. Müşteri şikayetinin tespit edilmesi, sorun için çözüm bulunması ve sorunun giderilmesinin ardından cihazın son testlerinin yapılarak işlemlerin tamamlanması.


2005-2006 / SULTANBEYLİ BELEDİYESİ (8 Ay) Stajyer Elektronik Teknisyeni / Belediyenin kültür müdürlüğüne ait bilgisayarların gerekli bakım ve onarımlarının, fotokopi, tarayıcı ve yazıcıların kurulumlarının ve ağ kurulumlarının yapılması. Gerekli olduğunda Office programlarının, özellikle PowerPoint programının kullanılarak sunumların hazırlanması.