Görsellerin telif hakları saklıdır ve onları indirme izniniz yoktur. İndiren, izinsiz kullanan kişiler yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Close
En son neler yazdım?

Namaz sancıma ilaç, yanık yerime merhem. Onsuz ebedi hayat benim olsa istemem..

İş Deneyimleri

/ 17 Nisan 2021

PIQRA ROBOTİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ – KURUCU Eylül 2021 – Devam Ediyor
Müşterilerine anahtar teslim projeler ile hizmet vermekte. Projenin en başından itibaren müşterilerine destek vererek projelendirmesinin yapılması, gerekli malzeme seçimleri, elektrik projesinin çizilmesi, pano imalatının yapılması, sahada gerekli kurulumların yapılması, programla ve devreye alma süreçlerinin yapılması gibi tüm adımlarda destek vermekte. Verdiği desteklerle hem müşterilerine hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

Siemens, ABB, Beckhoff, Allenbradley, LS ve GMT marka PLC’ler,
Siemens, Beckhoff, Allenbradley, LS ve GMT marka HMI Paneller,
Pilz, Leuze, Wieland marka programlanabilir güvenlik röleleri,
Lenze, ABB, Siemens, Danfoss marka AC sürücüler,
Lenze, Sew marka Servo Sürücüler,
Lenze, Nord marka Desantral AC Sürücüler,
SICK, Datalogic, Keyence marka kamera uygulamaları,
SICK, Datalogic, Banner marka Barkod/QR Kod/Data Matris uygulamaları,
Konveyör ve sorter sistemleri

Özetle çalıştığımız marka ve ürünlerdir. Tüm yeniliklere açık bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


FLEXKON KONVEYOR A.Ş. / Otomasyon Sorumlusu – Otomasyon Sorumlusu Şubat 2019 – Aralık 2021
Otomasyon ekibini yönetme, maliyet analizleri yapıp proje maliyetlerini düşürme, müşteri taleplerini karşılama. Gerektiğinde sahada projeleri devreye alma. Siemens, Beckhoff, Allanbradley marka PLC ve HMI ların programlanması. Barkod okuyucu ve servo uygulamalarının yapılması. Sorter sistemlerinin yapılması. güvenlik standartlarının, pano standartlarının, proje çizim standartlarının oluşturulması. Otomasyon ekibine gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayarak ekip ve iş verimliliğinin arttırılması.


TARA ROBOTİK OTOMASYON / Programcı – Proje Mühendisi / Otomasyon Birim Şefi Şubat 2017 – Kasım 2019
Endüstriyel otomasyon ve robot sistemleri için ABB, Siemens marka PLC lerin programlanması, ABB marka Robot programlanması ve HMI yazılımlarının yapılması. Proje takibi ve yönetiminin yapılması. Otomasyon biriminin yönetilmesi, gerekli iyileştirmelerin yapılması. Projelerin eksiksiz olarak hazır hale getirilip, müşteriye gerekli eğitimlerinin verilerek tesliminin yapılması.


DESTEK BİLİŞİM PROJE SERVİS HİZMETLERİ SAN. VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ İSTANBUL / GSM Teknik Servis – Tekniker (Samsung) Kasım 2011 – Eylül 2012
Samsung marka cep telefonların gerekli mekanik, elektronik ve yazılımsal bakım ve onarımlarının yapılması. Ayrıca cihazların gerekli kalibrasyon ayarlarının yapılarak son testlerden başarılı bir şekilde geçmesi sağlanarak müşteriye en iyi şekilde hizmet verilmesi. Çalışma süresince level1, level2 ve level3 işçilikler yapılmıştır.


TELESERVICE TELEFON BAKIM-ONARIM VE TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL / GSM Teknik Servis – Tekniker (Nokia) Eylül 2009 – Aralık 2010
Nokia marka cep telefonların gerekli mekanik, elektronik ve yazılımsal bakım ve onarımlarının yapılması. Ayrıca cihazların gerekli kalibrasyon ayarlarının yapılarak son testlerden başarılı bir şekilde geçmesi sağlanarak müşteriye en iyi şekilde hizmet verilmesi. Çalışma süresince level1, level2 ve level3 işçilikler yapılmıştır.